Atominis vakarėlis - Renginiams - Šviesa & Garsas
16683
page,page-id-16683,page-template-default,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-7.6.2,wpb-js-composer js-comp-ver-4.6.2,vc_responsive

Atominis vakarėlis

cocktailchemistry

Atominis vakarėlis – tai išprotėjusių mokslininkų šou suaugusiems!

Vakarėlio dalyviai nusimeta griežtus kostiumus ir atvyksta į slaptą laboratoriją, kur juos pasitiks išprotėję mokslininkai, atliekantys įspūdingus bandymus. Mokslininkai taip sudomina savo eksperimentais, kad netrukus visi susirinkusieji tampa tyrėjais ir atradėjais. Kolektyvas suskirstomas į keletą komandų, tad iki pat vakaro pabaigos išliks intriga, kas iš Jūsų komandos pelnys geriausių mokslininkų titulą.
Atominis vakarėlis – įtraukiantis komandos formavimo renginys, padedantis sukurti geresnį klimatą kolektyve. Renginys trunka apie 2-3 val.

 

Vakaro metu atliksite įvairius fizikos bandymus, išmoksite sukelti chemines reakcijas:

  • Stebėsite kunkuliuojančią spalvotą lavą;
  • Pagaminsite putų fontanus;
  • Eksperimentuosite su skystu azotu;
  • Atkimšite butelį su popieriaus lapu;
  • Šaudysite su dūmų patranka;
  • Sužinosite, kaip pakelti stiklinę jos neliečiant;
  • Ir atliksite daug kitų kvapą gniaužiančių eksperimentų.

Kodėl įmonių kolektyvams verta sudalyvauti atominiame vakarėlyje?
· Kartu su kolegomis įsitikinsite, kad stebuklai vyksta šalia! Tikint stebuklais ir būnant pozityviai nusiteikus, darbus atlikti yra lengviau.
· Atominis vakarėlis ne vien tik pramoginis, bet ir edukacinis renginys. Praplėsite fizikos, chemijos ir kitų mokslo sričių žinias. Sužinosite daug gamtos dėsnių. Iš arčiau pažinsite įvairius elementus ir išmoksite juos valdyti.
· Eksperimentų rezultatai priklauso nuo komandinio darbo, tad subursite įmonės kolektyvą bendram tikslui.
· Vakarėlio dalyviai atsidurs netikėtose situacijose. Teks parodyti visą savo išmonę, iškalbą, taip pat gebėjimą kontroliuoti susiklosčiusią padėtį.
· Emocijos ir įspūdžiai liesis per kraštus, nepriklausomai nuo jokių fizikos dėsnių.
· Pamatysite, kaip tarpusavyje reaguoja skirtingi komandos nariai ir kokį rezultatą jie gali pasiekti.
· Prasmingai praleisite laiką kartu. Kolektyvo nariai maloniai pabendraus neformalioje aplinkoje, artimiau vienas kitą pažins, kartu generuos naujas idėjas.

Komandos formavimo renginiai („team building“) populiarūs visame pasaulyje. Amerikos psichologų asociacijos atlikti moksliniai tyrimai nustatė, kad įmonės veikla nukreipta į komandos formavimą motyvuoja geriau dirbti net 93% darbuotojų.

Kviečiame susitikti, aptarti būsimą renginį. Pamatysite būsimo vakarėlio inventorių. Susipažinę su Jumis ir Jūsų įmone, patarsime, kokie eksperimentai labiausiai tiktų Jūsų kolektyvui.

Renginyje suorganizuosime Jūsų pasirinktoje vietoje. Jei vietos šventei neturite, padėsime surasti.